Náhodná fotografie
Nejvíce bodů tento týden
Nejvíce bodů tento měsíc
Poslední fotografie
Nejvíce komentářů

FOTOEXPEDICE SNĚŽKA

FOTOEXPEDICE SNĚŽKA

FOTOEXPEDICE SNĚŽKA

13.09.2014

Akce už proběhla. Zasílejte mi informace o dalších termínech.

FOTOEXPEDICE SNĚŽKA

13.09.2014 / 14.09.2013 / 15.09.2012 / 04.09.2011 / 03.10.2010 / 04.10.2009 / Konec akce: 14.09.2014 Délka akce: 2 dny
Kam: Sněžka, Luční bouda Cena: 2800 Kč Obtížnost:1 2 3 4 5
Odjezdové místo: Praha Ubytování: Hostel a penzion Maximální počet účastníků: 8
Fotoexpediční rozcestník
Doprava: Vlastní
Stravování: Vlastni
Další informace telefon: 734483779
Při zrušení vaší účasti do 60 dní před konáním akce je storno poplatek 45 % z ceny akce, a poté 100 %. Pro případ nehody si zajistěte cestovní pojištění a pojištění storna ze strany účastníka.

Zveme vás na další fotovýlet - fotoexpedice Sněžka (Krkonoše) - letos již 5. díl našeho objevování nejvyšší české hory (Sněžka 1602 m. n. m.). Celý program jsme sestavili tak, abychom měli na pobyt a fotografování více času, takže jsme expedici rozložili do dvou dní s přespáním v horském hotelu Luční bouda.

Fotografický program zahrnuje v sobotu pochod z Pece pod Sněžkou na Luční boudu, přespání na hřebenech a v neděli fotografování Sněžky.

Fotoexpedice Sněžka

Na fotoexpedici vás povede fotografický doprovod a lektor.

Zaměříme se na fotografování krajiny kolem Sněžky, noční fotografování, fotografování tekoucí vody, používání polarizačního, přechodového a šedého filtru. Správné používání stativu, jeho stabilizaci.

Intezivě se budeme věnovat panoramatické fotografii nejen horizontální, ale také vertikální. Pořídíte si panorama Sněžky.

Naučíte se finesy, které vám usnadní smontování panoramatu v počítači. Prakticky si ukážeme, jak vidět panoramaticky ještě před tím, než zmáčknete spoušť.

Předchozí expedice na Sněžku

Sněžka

Co s sebou:

  • pití, min. 2 litry,
  • pevný stativ, min. zrcadlovku, objektivy kolem ohnisek 24 mm, 28 mm, makro objektiv, základní objektiv, teleobjektiv 100 mm a více,
  • čelovka,
  • dobré boty,
  • dobré a kvalitní outdoor oblečení.

Co si odnesete:

  • Panorama Sněžky
  • Nové zkušenosti a správné fotografické návyky při fotografování makra, hor a přírody
  • GPS log za celý den

Organizační

Jak je uvedeno v propozicích, akce je dvoudenní, ubytování v hotelu Luční bouda. Vyrazíme z Prahy v sobotu ráno velkoprostorovým vozem Renault pro 8 pasažérů. Z Pece pod Sněžkou pak pěšky až na hotel  Luční bouda, kde budeme mít ubytování ze soboty na neděli.

Sobotu ukončíme večerním a noční fotografováním Sněžky. V neděli budeme pokračovat po hřebeni na Sněžku a zpět dolů do Pece.