Přihlásit

NEJSTE PŘIHLÁŠENI

Když se zaregistrujete a přihlásíte, získáte možnost komentovat, vkládat fotografie, nahlížet do katalogu fotoaparátů a objektivů a mnoho dalších výhod.

Inzerce Google

Náhodná fotografie
Nejvíce bodů tento týden
Nejvíce bodů tento měsíc
Poslední fotografie
Nejvíce komentářů

Těžká doba, ale správná doba nakupovat fotografické knihy, slevy až 70-90 procent

Těžká doba, ale správná doba nakupovat fotografické knihy, slevy až 70-90 procent

Pošlete tento článek známým

Vydáno: 1. 5. 2020
Autor: martinkamin

Fotografické knihy ve slevě koronakrizeZapřísáhnul jsem se, že už nebudu po tolika stěhováních s desítkami bananových krabic plných knih kupovat papírové knihy. Slib jsem dodržoval pět šest let, docela úspěšně. Teď - v tuto dobu v době karantény - jsem jej porušil, je totiž ideální doba nakupovat fotografické papírové knihy, protože vydavatelé masivně zlevňují tituly i 10 let staré, ale přesto cenné. A kromě toho, že pomůžete sobě, pomůžete také jim, a to se cení.

V posledních týdnech jsem v několika várkách nakoupil dvě desítky knih. Důležité samozřejmě bylo, zdůvodnit si tenhle nákup sám sobě, a potom mé knihovně. Ale finální verdikt: pomáháš vydavatelům přebil všechny úvahy.

Koupit tak můžete zlevněné tituly mnoha autorů, třeba klasické více jako deset let staré knihy o práci Sudka, dokonce na poli portrétů nebo reklamy. Knihy byly zlevněny o 70-50 procent. Takže z důvodních mnoha stovek až tisíců jsem se dostal na 150 korun. To jsou ceny přijatelné pro porušením mého slibu.Jak nakupovat levné fotografické knihy, právě teď v koronakrizi

Jak nakupovat levné fotografické knihy, právě teď v koronakrizi

 

Komentáře

Obrázek uživatele Yura M.

Hello.  I’m the advertising manager of the site https://fixthephoto.com/ and I’m interested in the possibility of buying an external link on your thematic site, both from new articles and from old articles. Are you ready to place an eternal link to us and how much will it cost? Payment in PayPal. Maybe you have other thematic photo sites - ready to consider. We also have an affiliate program with commissions up to 50%, more details at https://fixthephoto.com/affiliate-program Let us know if you are interested in such cooperation. Thank you for your attention and response.  Regards, Yura M. fixthephoto.com.buy.link@gmail.com

Fotobazar pouze registrovaným

Na tomto místě se registrovaným a přihlášeným fotografům zobrazuje fotobazar.